سایت کامپیوتری دانشجویی

 

کلیه واحدهای مؤسسه(تهران- مشهد- شیراز- اصفهان- تبریز- رشت-کرمان- اهواز- ساری) مجهز به سایت کامپیوتری دانشجویی با بروزترین سیستم‌ها برای استفاده دانشجویان و همچنین برگزاری کلاس‌های آموزشی نرم‌افزارهای کاربردی می‌باشند. این سایت‌ها که متصل به شبکه اینترنت هستند در روزهای کاری از ساعت 8:00 الی 19:30 آماده ارايه خدمات به دانشجویان می‌باشند.

 

   لابراتوار زبان

 

لابراتوار زبان كه به پيشرفته‌ترين دستگاه‌هاي صوتي و تصويري تجهيز شده است به عنوان تسهيلات كمك آموزشي به منظور تقويت مكالمه زبان خارجه دانشجويان، مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

 

   سالن آمفی تئاتر

 

سالن آمفي‌تئاتر مؤسسه با برخورداري از فضاي مناسب و مفيد و با گنجايش حدود 300 نفر، امكان مناسبي را جهت برگزاري سمينارها، كنفرانس‌ها و گردهمايي‌هاي علمي و فرهنگي فراهم آورده است.

 

   کلاس های آموزشی و سالن کنفرانس

 

مؤسسه با دارابودن 20 كلاس آموزشي مجهز به دستگاه ديتاپروژكتور و ديگر وسايل كمك آموزشي و دو كلاس كنفرانس، محل مناسبي را براي آموزش دانشجويان تدارك ديده است.

 

   سالن رستوران

 

مؤسسه جهت تأمين غذاي دانشجوياني كه ناهار را در محل مؤسسه صرف مي‌كنند، خدماتي را در سالن بوفه ارايه مي‌كند. همچنین این مؤسسه از خدمات رفاهی دیگر نظیر سالن های ورزشی، زمین تنیس، استخر و غیره  متعلق به بانک مرکزی، استفاده می نماید.

 

   نمازخانه

 

با احداث نمازخانه توسط امور فرهنگی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، محیطی آرام بخش برای انجام فریضه نماز و مراسم مذهبی برای اساتید, دانشجویان و کارکنان فراهم شده است.