با عنايت به نقش مهم رؤساي شعب بانكها در موفقيت و پيشبرد استراتژيها و اهداف عملياتي بانكها در نيل به اهداف نهايي سياستگذاري پولي و بانكي، مؤسسه عالي آموزش بانكداري ايران همواره كوشش نموده است علاوه بر برنامه­ هاي آموزشي بلند مدت و آموزش­هاي كوتاه مدت تخصصي، در راستاي اهداف و وظايف پژوهشي خود افزون بر "همايشهاي سالانه بانكداري اسلامي" و دیگر نشستهای تخصصي، گردهمایی رؤساي موفق شعب بانكهاي كشور را همه ساله برگزار نماید.

تقويت مهارتها و افزايش علمي و حرفه ­اي علوم بانكداري مورد نياز رؤساي شعب، بحث و تبادل نظر ميان رؤساي شعب در رابطه با انتقال تجربيات موفقيت آميز آنان و نيز تجليل از زحمات و تلاشهاي رؤساي شعب شبكه بانكي، از جمله اهدافی هستند که از برگزاری این گردهمایی دنبال می­ شود. در این راستا موسسه عالی آموزش بانکداری ایران "ششمین گردهمایی روسای موفق شعب بانک­های کشور" با شعار "بانک موفق، نوآوری در شعب" را در هفتم بهمن ماه سال جاری با حضور حدود 400 تن از مدیران ارشد نظام بانکی و رؤساي برگزیده شعب 28 بانک­ و موسسه اعتباری کشور در محل سالن همایشهای موسسه عالی آموزش بانکداری برگزار کرد.

در این گردهمایی علاوه بر ارائه سخنرانی توسط برخی از مدیران عامل بانک­ها و صاحب­نظران حوزه بانکی کشور، دو تن از رؤسای برگزیده نیز تجربیات ارزنده خود در سطح شعبه را ارائه نمودند. در پایان نیز با اهدای لوح تقدیر و تندیس به روسای منتخب توسط مدیران ارشد بانک مربوطه از این عزیزان تقدیر و قدردانی شد.

 

 

 

 

 

 


 

 

سخنرانان و عناوین سخنرانی

دریافت فایل

· سخنراني جناب آقای محسن سهل­ آبادی

عنوان سخنرانی: تهديدات و آسيب هاي امنيتي فرا روي بانکداری· سخنراني جناب آقاي حسن معتمدي، مدير عامل محترم بانك اقتصاد نوين

عنوان سخنراني: الزامات مقرراتي و نظارتي بانك مركزي در ارتباط با شعب بانكها

 

· سخنراني جناب آقاي محمد رضا ساروخاني، معاون محترم امور سرمايه گذاري و بين الملل بانك سينا

عنوان سخنرانی: آثار و پيامدهاي برجام بر عملكرد شعب بانكها و تبيين نقش و جايگاه شعب در شرايط فعلي

· سخنراني اول رئيس برگزيده شعب

عنوان سخنرانی: ارائه تجربه مفید در اداره امور شعب

 

·سخنراني دوم رئيس برگزيده شعب

عنوان سخنرانی: ارائه تجربه مفید در اداره امور شعب