چاپ
دسته: اخبار
بازدید: 3033

 

 

 

 

جلسه شورای راهبردی هفتمین "گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک­های کشور"، روز یکشنبه مورخ 16 آبانماه 1395 در محل سالن کنفرانس مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران برگزار شد. در این جلسه که با حضور نمایندگان تام­ الاختیار مدیران عامل بانک­ها و مؤسسات اعتباری کشور برگزار گردید اهم موضوعات مرتبط با گردهمایی یادشده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 

در این راستا ابتدا جناب آقای دکتر محسن خوش­ طینت، ریاست محترم مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران، اهداف اصلی و ویژگی­ های بارز و خاص گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک­های کشور را به سمع حاضرین در جلسه رساندند.

در ادامه و پس از تجمیع نظرات نمایندگان محترم بانک­ها و مؤسسات اعتباری مقرر شد هفتمین گردهمایی رؤسای موفق شعب در روز چهارشنبه مورخ 27 بهمن ماه 1395 در محل مؤسسه عالی آموزش بانکداری ایران برگزار شود.

همچنین به منظور بهره­ مندی از ابتکارات و نوآوری های کارکنان شعب بانک­ها و مؤسسات اعتباری و تسهیم آن در روز برگزاری گردهمایی مقرر شد کمیته علمی و اجرائی اقدامات لازم را به عمل آورد.

 

 

یادآور می­ شود "گردهمایی رؤسای موفق شعب بانک­های کشور" هم­ راستا با اهداف آموزشی و پژوهشی مؤسسه همه ساله علاوه بر "همایش بانکداری اسلامی" و در کنار دیگر فعالیت­های آموزشي بلند مدت، آموزش­هاي كوتاه مدت تخصصي و نشستهای تخصصي،برگزار می­ شود.

تقويت مهارتها و افزايش توان علمي و حرفه­اي مورد نياز رؤساي شعب، بحث و تبادل نظر ميان رؤساي شعب و ایجاد بستر مناسب برای انتقال تجربيات موفقيت­ آميز آنان و نيز تجليل از زحمات و تلاشهاي رؤساي شعب شبكه بانكي، از جمله اهدافی هستند که از برگزاری این گردهمایی دنبال می­ شود.