کلیه کاربرانی که قصد ثبت نام و عضویت را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت کنند. عضویت در سایت و ثبت سفارش از طریق آن به منزله مطالعه و قبول شرایط عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

 

بند ۱-افراد برای عضویت در سایت باید از منوی اصلی به قسمت عضویت مراجعه کنند. 

تبصره ۱-کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲-کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳-عضویت در سایت رایگان است.

 

بند ۲-فرایند سفارش دوره های آموزشی از سایت توسط کاربر به این شرح است:

مرحله اول: بازدید از دوره هایی می توان به صورت آنلاین در سایت سفارش داد(در حال حاضر برای تقویم مدرسه تابستانی ثبت سفارش آنلاین فعال شده است).

مرحله دوم: انتخاب دوره/ دوره های موردنظر و افزودن آنها به سبد سفارش.

مرحله سوم: پرداخت مبلغ معین به حساب  شماره 59272772 بانک تجارت شعبه علوم بانکی به نام موسسه عالی آموزش بانکداری ایران و وارد کردن شماره رسید پرداخت در قسمت دریافت شماره رسید پرداخت.

مرحله چهارم: تماس کارشناس آموزش با کاربر در اولین فرصت برای هماهنگی و ثبت نام قطعی

تبصره ۱
چنانچه کاربر با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، موسسه حق دارد سفارش را باطل کند. 

 

بند ۳-حق امتیاز کلیه دوره ها و خدمات آموزشی  این سایت برای موسسه محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب، غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

 

بند ۴-موسسه اطلاعات لازم شامل محتوا، اهداف، مخاطبان، هزینه، مدت و تاریخ شروع دوره ها و خدمات آموزشی را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد.