موسسه عالي بانكداري ايران- واحد اصفهان
                                                                                        
                                                                                        
   معرفي
     
 

   
  
معرفي
موسسه عالی بانکداری ایران- واحد اصفهان در نیمسال دوم سال تحصیلی 67-66 با حدود 33 نفر دانشجوی دوره کمک کاردانی در طبقه دوم بانک صادرات شعبه چهارباغ آغاز به کار کرد. با مساعدت بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، موسسه عالی بانکداری ایران(واحد مركز) و مدیران علاقه مند به امور آموزشی شبکه بانکی استان اصفهان، مقدمات تامین محلی مناسب برای استقرار واحد اصفهان فراهم گردید و به حول و قوه الهی در سال 1379 محل جدید موسسه واقع در اصفهان ، میدان آزادی ، خیابان بلوار دانشگاه ، روبه روی درب شمالی دانشگاه ، کوچه شهید زمانی ، توسط بانک مرکزی ج.ا.ا خریداری گردید و با تغییر کاربری آن به محیطی آموزشی و تجهیز آن توسط موسسه آماده به کار شد. هم اکنون واحد اصفهان پذیرای حدود 400 نفر دانشجو در مقاطع کاردانی امور بانکی، کارشناسی ناپیوسته مدیریت ، کارشناسی ناپیوسته حسابداری ، کارشناسی ارشد حسابداری بانکی ، کارشناسی ارشد بانکداری و برگزار کننده دوره های کوتاه مدت تخصصی برای فراگیران سایر بانکها و موسسات مالی می باشد . 

با این حال از آن جهت که حفظ کیفیت آموزش یکی از اهـداف مهم در موسسه به منظـور تربیت نیروی انسانی توانا و متعهد برای شبکه بانکی کشور می بـاشد ، همواره سعی بر این بوده که از جمع اساتید محترم دانشگاهها بهترین مدرس انتخـاب و بـرای تدریس دعوت گـردند و در پایان هر ترم با بررسی دقیق ارزشیابی و نظرخواهی حضوری از دانشجویان شاخص و فعال، سعی شده است با  به کارگیری وسایل کمک آموزشی ، کیفیت آموزشی و ارتقای سطح علمی تخصصی دانشجویان ، روندکار روزبه روز بهتر گردد . خوشبختـانه در راستای ایـن هدف والا موسسه موفق گردیده همکاری حدود 60 نفر از بهترین مدرسان دانشگاهی اعم از استاد ، دانشیـار ، استادیـار و مربی را جلب نماید که امید است همچنان در جهت اهداف عالی موسسه ادامه یابد . 
 
این مجموعه متشکل از سه طبقه ساختمان با فضایی زیبا در جنوب اصفهان به نحوی قرارگرفته که استادان محترم دانشگاه می توانند در حدود فاصله زمانی پنج تا ده دقیقه از محل کار به موسسه تردد نمایند . کلاسهای درسی در طبقه همکف و اول و ساختمان اداری در طبقه دوم استقراریافته است . این موسسه دارای 10 کلاس آموزشی با ظرفیت 25 تا 55 نفر ، سالن اجتماعات با گنجایش 80 نفر ، نگهبانی ، بوفه ، نمازخانه ، سایت کامپیوتر ، کتابخانه و سالن مطالعه می باشد . 

   آموزش 

 

 

 
  ارتباط با موسسه- واحد اصفهان

    
اصفهان ، میدان آزادی ، خیابان دانشگاه ، روبروی درب شمالی دانشگاه اصفهان، کوچه شهید زمانی 

     تلفن : 6252032-0313

     فاکس: 6273903-0311
 
  

دفعات بازديد: 72209    تعداد بازديدكنندگان: 28266